Apie konkursą

Kviečiame dalyvauti informacinių technologijų konkurse

„Brain Ring 2024 - Pavasario sesija“!

Atverkite duris naujoms žinioms! Kviečiame moksleivius priimti iššūkį mūsų konkurse „Brain Ring“, o pedagogus, aktyviai registruoti mokinius, besidominčius informatika ir ne tik!

Manome, kad visų mokinių žinių ir gebėjimų potencialas yra neįtikėtinai didelis, todėl svarbu jį laiku atskleisti, padėti mokiniams tobulėti bei motyvuoti juos įgyti naujų žinių interaktyviais metodais.

Kas geriausiai motyvuoja mokinius? Žinoma, kad žaidimai! Būtent todėl pasinaudojome proto žaidimų principais ir sukūrėme unikalų konkursą „Brain Ring“ — platformą, kur skirta akademiniams talentams atskleisti ir jaunųjų informatikos bei kitų dalykų mokinių gebėjimams ir žinioms patikrinti.

Kas yra konkursas „Brain Ring“?

„Brain Ring“ — tai intelektinis ir edukacinis konkursas 1-12 klasių mokiniams, kuris nuo mokyklinių olimpiadų skiriasi tuo, kad jo metu organizuojamos įvairios ir įdomios, skirtingo sudėtingumo, žaidybinio pobūdžio užduotys, mokinių gebėjimams ir žinioms įvertinti. Konkursas „Brain Ring 2024 - Pavasario sesija“ leidžia mokiniams įdomiai ir žaismingai atskleisti savo potencialą, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir sulaukti pripažinimo, kurio nusipelnė už savo pasiekimus. Geriausiai pasirodę mokiniai, gauna specialius prizus!

Mūsų edukacinio konkurso „Brain Ring“ tikslas — lavinti dalyvių kūrybinį ir loginį mąstymą, taip gerinant jų išsilavinimą ir pasirengimą būsimiems gyvenimo iššūkiams. Be to, „Brain Ring“ siūlo įvairių užduočių iš visų pagrindinių mokomųjų dalykų, suskirstytų pagal sudėtingumo lygį ir atitinkančių mokyklos mokymo programą, o tai padeda dalyviams praplėsti akiratį ir pagilinti žinias įvairiose srityse.

Dalyvaukite konkurse ir patirkite jaudinančią varžybų patirtį, kuri padės lavinti intelektinius įgūdžius ir pasiekti naujų mokymosi aukštumų!

Kaip sugrupuotos informacinių technologijų konkurso užduotys?

Informatikos konkurso užduotys suskirstytos į 12 sudėtingumo lygių, atitinkančių bendrąją mokyklos programą. Taip pat yra nestandartinių užduočių, reikalaujančių, kad dalyviai gebėtų koordinuoti turimomis žiniomis, pasitelkiant kūrybinį ir loginį mąstymą. Sudėtingumo lygiai taikomi 1-12 klasių mokiniams.

1 klasės
24 užduotys
5 klasės
24 užduotys
9 klasės
24 užduotys
2 klasės
24 užduotys
6 klasės
24 užduotys
10 klasės
24 užduotys
3 klasės
24 užduotys
7 klasės
24 užduotys
11 klasės
24 užduotys
4 klasės
24 užduotys
8 klasės
24 užduotys
12 klasės
24 užduotys

🎓 Užduotys: Kiekviename mūsų konkurso lygyje yra pateikiamos 24 įdomiai parengtos, įvairių tipų ir sudėtingumo lygių informacinių technologijų užduotys, susijusios su mokyklinės programos žiniomis.

Trukmė: Konkurso užduotims atlikti skiriama 45 minučių.

🗓️ Data: Edukacinis „Brain Ring 2024 - Pavasario sesija“ konkursas vyks nuo 2024 m. kovo 1 d. iki kovo 31 d. svetainėje www.brainring.lt

Laikas: Užduotis galite atlikti bet kuriuo jums patogiu laiku.

📍 Vieta: Užduotims atlikti rekomenduojama naudotis kompiuteriu mokymosi įstaigoje, tačiau jeigu tokios galimybės nėra, mokiniai gali užduotis atlikti namuose.

🏆 Rezultatai: Pasibaigus užduočių atlikimo laikui, kiekvieno mokinio ekrane bus rodoma surinktų balų suma. Pedagogas gali peržiūrėti visų konkurse dalyvaujančių mokinių rezultatus puslapyje „Mano mokiniai“. Galutiniai „Brain Ring“ konkurso rezultatai bus prieinami tame pačiame puslapyje po sesijos pabaigos.

Tarptautinio informatikos konkurso „Brain Ring 2024 - Pavasario sesija“ ypatumai

Konkurse gali dalyvauti bet kurios mokymo įstaigos moksleiviai.

Konkurso užduotys yra įdomios ir įtraukiančios. Mokiniai atlikdami konkurso užduotis lavina problemų sprendimo, loginio ir kūrybinio mąstymo įgūdžius.

Dalyvauti „Brain Ring“ konkurse galima bet kuriuo patogiu metu ir iš bet kurios pasaulio vietos, namuose ar kompiuterių klasėje. Konkursas vyksta nuotoliniu būdu.

Galimybė konkurse dalyvauti du kartus per metus: rudens ir pavasario sesijose. Tai suteikia visiems mokiniams galimybę parodyti savo žinias ir įgūdžius ne tik informatikos, bet ir kitų pagrindinių mokomųjų dalykų srityje. O pedagogams tai puikus būdas įvertinti mokinių pasirengimo lygį.

Konkurso nugalėtojai ir aktyviausi pedagogai-kuratoriai, sugebėję pritraukti daugiausiai dalyvių, apdovanojami vertingais prizais.

Siekiant paskatinti kiekvieną konkurso dalyvį ir mentorių, pedagogams iš įvairių mokyklų, kurie organizavo ir pakvietė savo mokinius dalyvauti „Brain Ring 2024 - Pavasario sesija“ konkurse, bus įteikti popieriniai sertifikatai ir padėkos su „Brain Ring“ firminiais rašikliais.

Mokyklų dalyvavimo aktyvumas konkurse taip pat bus vertinamas. Aktyviausia mokykla, pritraukusi daugiausiai dalyvių į konkursą, gauna specialų pripažinimą ir vertingus prizus.