Informavimas

Dalyvavimas konkurse „Brain Ring“ yra svarbi galimybė patikrinti ugdymo eigoje įgytas žinias tiek mokiniams, tiek pedagogams.

Kodėl svarbu informuoti mokytojus apie „Brain Ring“ konkursą?

  • Kai mokytojas bei kuratorius (t.y. mokytojai, kurie registruoja dalyvaujančius vaikus) užsiregistruoja dalyvius, jie gauna kompensaciją iki 30% nuo visų įmokų sumos, kurią įnešė jų mokiniai. Skaityti daugiau.

  • 10 aktyviausių „Brain Ring“ kuratorių bus apdovanoti prizais nuo konkursų organizatorių — po 50 €! Skaityti daugiau.

  • Visi mokytojai, kurių mokiniai gauna „Brain Ring“ I-III laipsnio diplomus, bus apdovanoti sertifikatais, patvirtinančiais šiuos pasiekimus. Taip pat, mokytojai ir kuratoriai gaus organizatorių konkurso sertifikatus Skaityti daugiau.

Kaip informuoti mokinius, mokytojus ir ugdymo įstaigų administraciją apie konkursą „Brain Ring 2024 - Pavasario sesija“:

  1. Asmeninis kvietimas yra geriausias būdas pranešti apie potencialią naudą dalyvaujant konkurse „Brain Ring“. Galite asmeniškai pakviesti savo klasės mokinius arba paskelbti pranešimą per pamoką, kad susidomėtų kuo daugiau mokinių.

  2. Pakabinti atspausdintą skelbimą mokytojams ant skelbimų lentos mokytojų kambaryje.

  3. Vizualūs pranešimai: atspausdinkite konkurso plakatą ir pakabinkite jį klasėje, ant mokyklos skelbimų lentos arba mokyklos koridoriuje.

  4. Jei naudojate grupinius pokalbius su mokiniais ir jų tėvais, paskelbkite skelbimą apie konkursą per žinučių programą.

  1. Jei mokykla naudojasi elektroniniu dienoraščiu, galite paskelbti informaciją apie konkursus mokiniams ir jų tėvams elektroniniame dienoraštyje.

  2. Mokyklos administratoriams ir kolegoms:

Rekomenduojame susipažinti su šia informacija:

Kaip dalyvauti konkurse ir Klausimai bei atsakymai.