Kompensacija

konkursų kuratoriams

Gerbiami pedagogai-kuratoriai!

Distancinių konkursų „Brain Ring“ organizavimas neįsivaizduojamas be Jūsų išsamios pagalbos ir aktyvaus dalyvavimo. Būtent Jūs kuriate pamatą konkurso idėjos įgyvendinimui. Mes žinome, kad šis procesas nėra lengvas ir apima kelis etapus – nuo mokyklos ir Jūsų klasės mokinių informavimo, įmokų rinkimo už registraciją, iki kruopštaus konkursų organizavimo. Tai reikalauja daug laiko, dėmesio ir sveikatos. Ypač, jeigu Jums tenka rūpintis dideliu dalyvių skaičiumi.

Mes norime bent dalinai kompensuoti Jūsų pastangas organizuojant ir vykdant konkursus. Iki 30% surinktų registracijos mokesčių lėšų bus skirta kaip finansinė parama kuratoriams. Kompensacijos dydis priklauso nuo užsiregistravusių dalyvių skaičiaus. Kuo daugiau užregistruojate dalyvių konkursui, tuo didesnė kompensacijos suma išmokama.

Mokinių skaičius

Kompensacijos dydis

5-9 5%
10-24 10%
25-49 15%
50-74 20%
75-99 25%
100 ir daugiau 30%

Pavyzdžiui:

Kai pedagogas-kuratorius į konkursą registruoja 100 ir sumoka dalyvavimo mokestį po 5 €, kuratoriui yra skirta kompensacija 150 €.

Kompensacijos suma yra apskaičiuojama automatiškai. Kai registruojami dalyviai etapais, kompensacija yra perskaičiuojama kiekvieną kartą. Jei kuratorius pradžioje užregistruoja ir sumoka dalyvavimo mokestį už 75 mokinius, o vėliau prideda dar 25 konkurso dalyvius, bendra kompensacija bus skaičiuojama už galutinį, bendrą, užresgitruotų mokinių skaičių.

Gerbiami pedagogai ir kuratoriai, atkreipkite dėmesį, kad į konkursą galite kviesti dalyvauti ne tik klasės mokinius, su kuriais dirbate, bet ir visos mokyklos mokinius. Efektyviausias būdas pritraukti mokinius dalyvauti konkursuose – parengti šviečiamąjį, informacinį susirinkimą mokiniams ir pristatyti organizuojamo konkurso „Brain Ring“ tikslą, galimybes ir naudą mokiniams. Taip pat kitus informavimo būdus galite rasti puslapyje Informavimas.

Primename, kad 10 mokytojų-kuratorių, kurie užregistruos didžiausią dalyvių skaičių, laukia 50 € premija! Skaityti daugiau.